Adana Trans nakliyat 2001 yılında Adana ilinde kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana kendimize belirlemiş olduğumuz yenilikçi bakış açısı ile kendimizi ileriye taşıyacak adımlar atarak kendimize çizdiğimiz çizgi üzerinde emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Atmış olduğumuz adımlar bizi piyasada saygı değer bir firma yaparken müşteri memnuniyeti kazanma konusunda da iyi yerlere gelmemize olanak tanımıştır.

Evden eve nakliyat ve lojistik hizmetleri vermekte olan firmamız kaliteli hizmet sunabilmek adına düzenli aralıklar ile elemanların eğitimden geçmesine ve teknolojik yeniliklerin incelenmesine özen göstermektedir.

Bu şekilde çağı yakından takip ederek modern yöntemleri kullanırken bir yandan da sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktayız.

Sizlere hizmet sunarken işimizi iyi yaparak müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça iyi noktalarda olmamıza rağmen %100 müşteri memnuniyeti kazanabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyor ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Modern bir evden eve nakliyat hizmeti sunabilmek amacı ile oldukça modern bir teknoloji olan asansörlü taşımacılık tekniği ile taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Bu yöntem ile taşıma işlemleri daha kısa sürmekte ve maliyet daha aza indirilebilmektedir.

Sizlere şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekte olan firmamız eşyalarınızın miktarına bakmaksızın eşyalarınızı dilediğiniz yerden alıp dilediğiniz yere taşımaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana kendimize belirlemiş olduğumuz prensipler doğrultusunda büyümeye ve sizlere en iyi hizmet kalitesini sunabilmek adına çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz.

Neden Biz

  • Kalite
  • Saygı
  • Hizmet
  • Sözünün Eri
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Hız Ve Güven
adana trans nakliyat

Misyonumuz

Firmamız kurulduğu günlerden bu güne kendisine belirlemiş olduğu prensipler ile ilerlemiş olup bu prensipler ile sağlam bir temel oluşturmuştur.

Vizyonumuz

Daima yenilikçi ve ilkleri yapan firma olmak avrupa standartlarında hizmet ve kalitede öncü olamaktır.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana