sigortalı taşımacılık
  •  Firmamızı Paylaşın 

Ofis Taşıma Bizimle Kolay

Herkes ofis eşyalarının titizlikle taşınmasını ister eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyen, özenle paketleyen ve taşımadan araçlara yüklemeye kadar her ana dikkat eden kişiler her daim müşterilerinden olumlu tepkiler almaktadırlar.

Ülkenin her noktasına adana ofis taşımacılığı tarafımızdan eşyalar özenle taşınmaktadır tercih edilen tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitelere sahip ürünlerden seçilmekte olup, bu sayede eşyalarda hiçbir kırık yada çizilmeler meydana gelmemektedir.

Oldukça bir zor olan ofis taşımacılığında güvenilirlikte önemli olup burada bulunan birçok maddi ve hukuki değerlere sahip evrakların zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılması gerekmektedir.

Ofislere gelen ekip gerekli incelemeler sonrasında hemen işe koyulmakta ve kısa süreler içerinde işlerin aksamaması adına taşınmaları gerçekleştirmektedirler.

Yeni ofislerini yüksek binaların hangi katında tutarsanız tutun Adana ofis taşımacılığı tarafından kullanılmakta olan asansör sistemi sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadan ve zaman kaybedilmeden taşınmalar gerçekleştirilecektir.

Tecrübe ve deneyimin yanı sıra güvenilirliğin en üst seviyelerde olması gereken sektörde tüm eşya ve evraklarını teslim ettikleri kişilerin gizlilik politikası içerisinde gerekli hizmeti sunmaları önemlidir.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Müşteri Memnuniyeti 98%

Güleryüzlü Hizmet 94%

Ambalajlama 92%

Zamanında Teslimat 91%

Ofis taşımacılığı ofiste bulunan tüm eşyaların numaralı kolilere yerleşmesi bilgisayarlar ve bulunan mobilyaların uzman ekiplerle sökülüp diğer tarafta yerleşmesidir.

Ofisinizi önceden firmaya göstermek ve nasıl bir taşıma istediğinzi söylemek.

Çok hassas ve kıymetlievrakları ayrı kolilere yerleştirip taşıyıcı firmaya söylenmesi ve ambalajlama yapan personelin bilgilendirilmesi.

Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana