şehiriçi nakliyat
  •  Firmamızı Paylaşın 

Sorunsuz Nakliyat

Adana Trans şehiriçi nakliyat alanında öncü isimler arasında yer almaktadır sunulan hizmetlerde hiçbir şekilde mağduriyet yaşatılmamakta olup söz verilen zaman dilimleri içerinde taşınmalar gerçekleştirilmektedir.

Uzun zamandır sektörde olan ve hep en iyisi olmaya çalışan Adana Trans Nakliyat günümüzde sayıları gittikçe artan yüksek katlara sahip apartmanlara eşyaları hiçbir zorluk yaşamadan çıkartmaktadır.

Kullanılmakta olduğu asansör sistemi sektörün eli-kolu olmuş durumda olup henüz bünyesine bu sistemi dâhil etmemiş olan firmalar ne yazık ki henüz çağa ayak uyduramamışlardır.

Binaların dış cephelerine kurulmakta olan sistem apartman içlerine de hiçbir şekilde zarar vermemekte olup, bu sayede bina sakinleriyle de gereksiz tartışmalar yaşanmamaktadır.

Önceden analiz edilen eşyalar için hazırlanan paketleme ürünleri her zaman tek kullanımlık olup, bu sayede eşyalar en iyi şekilde koruma altına alınmaktadır.

Aynı malzemeleri birkaç kez kullanmakta olan firmalar eşyalarda kırılma ve çizilmeler meydana getirmekte olup buda gereksiz can sıkıntısına neden olmaktadır.

Eşyalara vermiş olduğu önem sayesinde Adana Trans bulunduğu çevrede her zaman ilk tercih olmaktadır.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Müşteri Memnuniyeti 98%

Güleryüzlü Hizmet 94%

Ambalajlama 92%

Zamanında Teslimat 91%

Şehiriçi nakliyat aynı şehir içerisinde bir mahalleden diğer bir mahalleye taşınma işlemidir , şehirler arası nakliyat nazaran daha pratik ve seri olur.

En önemli unsur taşımayı yapak olan kamyon veya asansörün park sorunudur bunun için eşyası taşınacak olan müşterinin bu araçların parkı konusunda azami gayreti göstermesi gerekir.

Taşımayla ilgili komşularını bilgilendirmeniz veya izin alınması gereken yerlerden gerekli izinlerin alınması.

Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana